Ranking globalny

Technicy
  • 1Patryk Korkosz pkt. 50 [20:13]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 2Kacper Krępulec pkt. 47 [17:43]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 3Marcin Prask pkt. 47 [24:08]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 4Grzegorz Korus pkt. 46 [19:04]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 5Grzegorz Jasek pkt. 46 [20:59]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
  • 6Piotr Murdzek pkt. 45 [16:35]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 7Łukasz Góralczyk pkt. 45 [32:35]
    ZSM i O nr 5 w Łomży
  • 8Damian Wójciak pkt. 44 [26:50]
    ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli
  • 9Kacper Koziatek pkt. 43 [21:39]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 10Adrian Maliszewski pkt. 43 [22:27]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
Mechanicy
  • 1Patryk Gryska pkt. 46 [23:11]
    ZSS Poznań
  • 2Wiktor Roszak pkt. 42 [22:16]
    ZSS Poznań
  • 3Adrian Antol pkt. 40 [26:36]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Patryk Bielski pkt. 39 [23:47]
    ZSS im. S.Staszica w Kaliszu
  • 5Łukasz Mirończuk pkt. 35 [14:13]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 6Sebastian Nowak pkt. 35 [18:23]
    ZSS Elbląska, Gdańsk
  • 7Michał Cyganek pkt. 33 [17:59]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
  • 8Adrian Gruszka pkt. 33 [29:32]
    ZS nr 1 im. S.Staszica w Kutnie
  • 9Hubert Wróbel pkt. 32 [15:35]
    Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach
  • 10Kamil Zimniak pkt. 32 [24:32]
    ZST-E CKU, Ostrów Wielkopolski
Mechanicy i Technicy
  • 1Patryk Korkosz pkt. 50 [20:13]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 2Kacper Krępulec pkt. 47 [17:43]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 3Marcin Prask pkt. 47 [24:08]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 4Grzegorz Korus pkt. 46 [19:04]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 5Grzegorz Jasek pkt. 46 [20:59]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
  • 6Patryk Gryska pkt. 46 [23:11]
    ZSS Poznań
  • 7Piotr Murdzek pkt. 45 [16:35]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 8Łukasz Góralczyk pkt. 45 [32:35]
    ZSM i O nr 5 w Łomży
  • 9Damian Wójciak pkt. 44 [26:50]
    ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli
  • 10Kacper Koziatek pkt. 43 [21:39]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
Ranking szkół
  • 1Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie pkt. 131
     
  • 2ZSS Poznań pkt. 130
     
  • 3ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie pkt. 129
     
  • 4Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych pkt. 126
     
  • 5ZSP RADZYŃ PODLASKI pkt. 125
     
  • 6Technikum przy ZSS Radom pkt. 123
     
  • 7ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli pkt. 122
     
  • 8ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim pkt. 121
     
  • 9Zespół Szkół nr 10 Koszalin pkt. 120
     
  • 10ZST w Rybniku pkt. 119
     
Ranking nauczycieli
  • 1Wojciech Mackiewicz ( 20 uczniów ) pkt. 626
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 2Piotr Kasperczyk ( 11 uczniów ) pkt. 419
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
  • 3Sławomir Kornatka ( 10 uczniów ) pkt. 325
    ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli
  • 4Dariusz Kwiatkowski ( 9 uczniów ) pkt. 303
    ZST w Rybniku
  • 5Kamil Piwko ( 8 uczniów ) pkt. 287
    ZSM i O nr 5 w Łomży
  • 6Jacek Wojtaniec ( 8 uczniów ) pkt. 269
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 7Krzysztof Pietrzykowski ( 9 uczniów ) pkt. 268
    ZS 1 Bielsk
  • 8Wojciech Szybka ( 10 uczniów ) pkt. 266
    Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach
  • 9Edmund Konefał ( 7 uczniów ) pkt. 255
    Zespół Szkół nr 10 Koszalin
  • 10Barbara Cynk ( 10 uczniów ) pkt. 253
    ZSM nr 3 w Krakowie

Technicy - wyniki rund

Runda 1: ELEKTRONIK SAMOCHODOWY
  • 1Szymon Wydra pkt. 8 [03:55]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 2Damian Wójciak pkt. 8 [05:20]
    ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli
  • 3Michał Tomczak pkt. 7 [01:28]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 4Jakub Karepin pkt. 7 [02:13]
    ZSS Elbląska, Gdańsk
  • 5Krzysztof Gaździcki pkt. 7 [03:10]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
Runda 2: WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW
  • 1Patryk Korkosz pkt. 10 [03:32]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 2Daniel Gromski pkt. 9 [03:14]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 3Grzegorz Korus pkt. 9 [03:15]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 4Adrian Maliszewski pkt. 9 [03:46]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 5Kacper Krępulec pkt. 9 [03:54]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
Runda 3: SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
  • 1Daniel Miklasiewicz pkt. 8 [01:01]
    ZSS Poznań
  • 2ROBERT SUTKOWSKI pkt. 8 [01:44]
    ZS Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
  • 3Iwo Meroniuk pkt. 8 [02:23]
    Zespół Szkół nr 10 Koszalin
  • 4Karol Cegiełka pkt. 8 [02:52]
    ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim
  • 5Dominik Kosmowski pkt. 8 [03:02]
    ZSS Poznań
Runda 4: PŁYNY EKSPLOATACYJNE
  • 1Kacper Krępulec pkt. 11 [03:59]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 2Patryk Korkosz pkt. 10 [04:23]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 3Łukasz Duk pkt. 10 [04:27]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Emil Cichorski pkt. 10 [04:29]
    ZSS w Łodzi
  • 5Patryk Puźniak pkt. 9 [02:29]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
Runda 5: BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
  • 1Piotr Murdzek pkt. 9 [00:35]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 2Michał Tomczak pkt. 9 [01:05]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 3Kacper Koziatek pkt. 9 [01:06]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 4Adrian Sosna pkt. 9 [01:18]
    ZSS i O w Bielsku-Białej
  • 5Dominik Kokot pkt. 9 [01:21]
    ZSS w Nowym Sączu
  • 5Daniel Miklasiewicz pkt. 9 [01:21]
    ZSS Poznań
Runda 6: SILNIKI SPALINOWE
  • 1Kamil Lepich pkt. 10 [03:47]
    ZST w Rybniku
  • 2Łukasz Borawski pkt. 9 [03:01]
    ZSM i O nr 5 w Łomży
  • 3Paweł Korus pkt. 9 [04:08]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 4Grzegorz Niziurski pkt. 9 [04:15]
    ZST w Rybniku
  • 5Aleksander Osubniak pkt. 9 [04:22]
    ZST w Rybniku

Mechanicy - wyniki rund

Runda 1: ELEKTRONIK SAMOCHODOWY
  • 1Patryk Gryska pkt. 7 [05:22]
    ZSS Poznań
  • 2Krystian Kruś pkt. 6 [02:10]
    Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach
  • 3Hubert Wróbel pkt. 6 [02:33]
    Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach
  • 4Jakub Hejmo pkt. 6 [04:09]
    ZS nr 1 Bochnia
  • 5Wiktor Roszak pkt. 6 [04:19]
    ZSS Poznań
Runda 2: WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW
  • 1Sebastian Nowak pkt. 8 [01:59]
    ZSS Elbląska, Gdańsk
  • 2Łukasz Mirończuk pkt. 8 [02:32]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 3Patryk Bielski pkt. 8 [04:08]
    ZSS im. S.Staszica w Kaliszu
  • 4Patryk Gryska pkt. 8 [04:21]
    ZSS Poznań
  • 5Kamil Zimniak pkt. 8 [04:29]
    ZST-E CKU, Ostrów Wielkopolski
Runda 3: SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
  • 1Patryk Gryska pkt. 7 [02:06]
    ZSS Poznań
  • 2Wiktor Roszak pkt. 7 [02:58]
    ZSS Poznań
  • 3Adrian Antol pkt. 7 [03:48]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Adrian Gruszka pkt. 7 [03:50]
    ZS nr 1 im. S.Staszica w Kutnie
  • 5Hubert Wróbel pkt. 6 [01:53]
    Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach
Runda 4: PŁYNY EKSPLOATACYJNE
  • 1Siwiec Bartosz pkt. 7 [04:49]
    ZSS i O w Bielsku-Białej
  • 2Jakub Patelski pkt. 7 [05:12]
    ZSLiZ w Sulęcinie
  • 3Łukasz Mirończuk pkt. 6 [02:51]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Wiktor Roszak pkt. 6 [04:08]
    ZSS Poznań
  • 5Patryk Gryska pkt. 6 [04:16]
    ZSS Poznań
Runda 5: BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
  • 1Jakub Drążek pkt. 9 [02:05]
    ZSS im. S.Staszica w Kaliszu
  • 2Wiktor Roszak pkt. 9 [02:21]
    ZSS Poznań
  • 3Patryk Gryska pkt. 9 [02:37]
    ZSS Poznań
  • 4Michał Cyganek pkt. 8 [01:43]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
  • 5Mateusz Czarniawski pkt. 8 [01:56]
    ZS 1 Bielsk
Runda 6: SILNIKI SPALINOWE
  • 1Patryk Gryska pkt. 9 [04:29]
    ZSS Poznań
  • 2Mateusz Czarniawski pkt. 8 [03:44]
    ZS 1 Bielsk
  • 3Adrian Antol pkt. 8 [04:04]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Kamil Ochojski pkt. 8 [04:13]
    ZST w Rybniku
  • 5Przemysław Oryl pkt. 8 [05:05]
    Zespół Szkół nr 10 Koszalin

Mechanicy i Technicy - wyniki rund

Runda 1: ELEKTRONIK SAMOCHODOWY
  • 1Szymon Wydra pkt. 8 [03:55]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 2Damian Wójciak pkt. 8 [05:20]
    ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli
  • 3Michał Tomczak pkt. 7 [01:28]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 4Jakub Karepin pkt. 7 [02:13]
    ZSS Elbląska, Gdańsk
  • 5Krzysztof Gaździcki pkt. 7 [03:10]
    ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie
Runda 2: WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW
  • 1Patryk Korkosz pkt. 10 [03:32]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 2Daniel Gromski pkt. 9 [03:14]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 3Grzegorz Korus pkt. 9 [03:15]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 4Adrian Maliszewski pkt. 9 [03:46]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 5Kacper Krępulec pkt. 9 [03:54]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
Runda 3: SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
  • 1Daniel Miklasiewicz pkt. 8 [01:01]
    ZSS Poznań
  • 2ROBERT SUTKOWSKI pkt. 8 [01:44]
    ZS Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
  • 3Iwo Meroniuk pkt. 8 [02:23]
    Zespół Szkół nr 10 Koszalin
  • 4Karol Cegiełka pkt. 8 [02:52]
    ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim
  • 5Dominik Kosmowski pkt. 8 [03:02]
    ZSS Poznań
Runda 4: PŁYNY EKSPLOATACYJNE
  • 1Kacper Krępulec pkt. 11 [03:59]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 2Patryk Korkosz pkt. 10 [04:23]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 3Łukasz Duk pkt. 10 [04:27]
    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 4Emil Cichorski pkt. 10 [04:29]
    ZSS w Łodzi
  • 5Patryk Puźniak pkt. 9 [02:29]
    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
Runda 5: BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
  • 1Piotr Murdzek pkt. 9 [00:35]
    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 2Michał Tomczak pkt. 9 [01:05]
    Technikum przy ZSS Radom
  • 3Kacper Koziatek pkt. 9 [01:06]
    Zespół Szkół nr 5 Wałbrzych
  • 4Adrian Sosna pkt. 9 [01:18]
    ZSS i O w Bielsku-Białej
  • 5Daniel Miklasiewicz pkt. 9 [01:21]
    ZSS Poznań
  • 5Dominik Kokot pkt. 9 [01:21]
    ZSS w Nowym Sączu
Runda 6: SILNIKI SPALINOWE
  • 1Kamil Lepich pkt. 10 [03:47]
    ZST w Rybniku
  • 2Łukasz Borawski pkt. 9 [03:01]
    ZSM i O nr 5 w Łomży
  • 3Paweł Korus pkt. 9 [04:08]
    CKZiU nr 2 w Wadowicach
  • 4Grzegorz Niziurski pkt. 9 [04:15]
    ZST w Rybniku
  • 5Aleksander Osubniak pkt. 9 [04:22]
    ZST w Rybniku